چکیده

چگونه میتوانیم بامهارت خواندن به مهارت نوشتن درزبان انگلیسی کمک کنیم

access_time ۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
remove_red_eye 269 بازدید
چگونه بامهارت خواندن به مهارت نوشتن کمک کنیم؟

   چگونه  میتوانبم بامهارت خواندن به مهارت نوشتن  درزبان انگلیسی کمک کنیم

 

مهم نیست چه می خوانید، مطالعه به معنای واقعی کلمه باعث تغییر مغز می شود.خواندن هر نوع کتابی به تقویت مغز شما کمک می کند.چرا که  مطالعه باعث تحریک قسمت هایی از مغز می شود که به ندرت در زندگی روزمره از آن ها استفاده می کنیم

مطالعه در واقع عملکرد نواحی تحریک‌ شده مغز را با هم هماهنگ می کند.

بر اساس مطالعات انجام شده، وقتی مردم در حال کتاب خواندن هستند، مغزشان بیشتر درگیر تصورات است .خواندن کتاب تأثیرات مثبتی بر روی مغز دارد.

خواندن باعث می‌شود مغز شما قدرت بیشتری برای انجام فعالیت‌های روزانه داشته باشد.

مغز مانند دیگر عضلات بدن یک عضله است که نیاز به ورزش دارد و باید آن را سالم و قوی نگه داریم. برای سالم نگه داشتن مغز به جزء خواندن کتاب می‌توانید جدول حل کنید یا پازل‌های سخت را درست کنید.

 مطالعات نشان می دهد که کسانی که بیشتر مطالعه می‌کنند، در نوشتن و حتی صحبت کردن حرفه‌ای تر عمل می کنند.

 

 

 با خواندن مهارت رایتینگ را  بهترآموزش ببینید:

دو مهارت رایتینگ و خوانئن دو توانایی بسیارمهم در زمان زبان انگلیسی هستند. بدون   آنها موفقیت در زبان انگلیسی امکان پذیر نخواهد بود


مهارت writing و reading مکمل یکدیگر هستند؛ زمانی که بر روی یکی از مهارت ‌ها کار کنید در واقع هر دو مهارت را پیشرفت داده‌اید.

مطالعه مداوم یا بعبارتی ریدینگ علاوه بر تقویت مغز، زبان آموز را با اصول نگارش صحیح نیز آشنا می کند

مطالعه، به طور غیر مستقیم نحوه نوشتن صحیح را آموزش می دهد. در واقع، بیراه نگفته ایم اگر بگوییم اغلب مطالعه گسترده بهترین راه برای درک نحوه نوشتن صحیح و اصولی می باشد. مطالعه در زمینه ای که می نویسید بسیار مهم است.

اهمیت داشتن دایره لغات وسیع و دانش گرامری بالا بیش از هرچیز خود را در نوشته‌های شما نشان می‌دهد، زیرا متن نوشته شده بیش از کلامی که گفته شود، اشتباهات و نارسایی‌ها را در خود منعکس می‌سازد.