آیین نامه آموزشی موسسه مالی بازرگانی پارسیان

آیین نامه آموزشی موسسه مالی بازرگانی پارسیان

 1. متقاضی از تطبیق شرایط خود با شرایط ورود به دوره اطمینان داشته و از اهداف دوره انتخابی، اطلاع کامل دارد.
 2. پرداخت اقساطی دوره تنها بر اساس قوانین و ضوابط موسسه مالی بازرگانی پارسیان امکان پذیر خواهد بود.
 3. دانشجویان تنها مجاز به غیبت سه جلسه آموزشی از تمام جلسات یک دوره می باشند.
 4. در صورت غیبت بیشتر از سه جلسه (بدون اطلاع قبلی) موسسه مختار به جلوگیری از شرکت کردن در ادامه دوره و عدم صدور گواهی پایان دوره است و دانشجویان جهت شرکت در دوره جدید ملزم به پرداخت شهریه خواهند شد.
 5. داننشجویان دوره های بین المللی تنها در صورتی می‌توانند مجدداً به صورت رایگان در دوره شرکت نمایند که تمامی امتحانات آزمایشی را شرکت نمایند و نمره آخرین امتحان آزمایشی آنها حداقل ۵۰ درصد باشد و بیش از سه جلسه از هر دوره غیبت نداشته باشند و در امتحان ACCA مربوطه شرکت کرده باشند.
 6. انصراف از دوره ها به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود و پس از ثبت نام امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشت . حتی اگر دانشجو در هیچ جلسه ای از دوره را شرکت نکرده باشد.
 7. پرداخت های اینترنتی دانشجویان جهت رزرو دوره به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود، حتی اگر دانشجو در هیچ جلسه از دوره شرکت نکرده باشد.
 8. انصراف از هر پکیج آموزشی پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود و هیچ مبلغی مستردد نخواهد شد حتی اگر دانشجو در هیچ جلسه ای از دوره ها شرکت نکرده باشد.
 9. محل برگزاری کلاس های آموزشی می تواند در داخل یا خارج از ساختمان مرکزی موسسه باشد.
 10. در صورت عدم استفاده از بانک سوالات به مدت یک هفته حساب کاربری شما بسته خواهد شد و حساب کاربری جدید با پرداخت هزینه فعال میگردد.
 11. در صورت انجام ندادن Homework (دوره های بین المللی) فقط با پرداخت شهریه امکان شرکت در کلاس حل تمرین وجود خواهد داشت.
 12. دوره های ثبت نام شده (هر دوره ای) توسط دانشجو، قابل انتقال به سایرین نخواهد بود.
 13. امکان جابجایی دوره ها از هر دوره ای به دوره دیگر (مثال: ACCA به زبان انگلیسی) وجود نخواهد داشت.
 14. بر اساس قوانین، اطلاعات شخصی دانشجویان دوره های ACCA ، تنها در اختیار موسسه پارسیان است و این اطلاعات تنها با انجمن حسابداران خبره انگلستان (ACCA) جهت ثبت نام دانشجویان در امتحانات به اشتراک گذاشته خواهد شد.
 15. موسسه مالی بازرگانی پارسیان موظف است اطلاعات شخصی دانشجویان اعم از تاریخ تولد، اسم و شماره دانشجویی را در سیستم ACCA Result Service جهت ارزیابی عملکرد موسسه، در هر دوره از امتحانات ثبت نماید .
 16. مؤسسه پارسیان خدماتی در راستای اخذ ویزای ایران برای متقاضیان انجام نمی دهد.
 17. در صورتی که دانشجویان آنلاین اطلاعات ورود به کلاس را در اختیار افراد دیگر قرار دهند،از کلاس حذف خواهند شد و هیچ وجهی مسترد نخواهد شد. لازم به ذکر است این اقدام پیگرد قانونی خواهد داشت
 18. مهلت استفاده از هرکدام از پکیج های آموزشی 18 ماه می باشد و در پایان مدت دانشجو موظف به پرداخت هزینه مجدد می باشد
 19. پس از ثبت نام در دوره های آموزشی امکان انتقال و یا فریز وجود ندارد.
 20. در صورت ثبت نام به صورت تک درس و مردودی در آزمون پایان دوره می توانید مجددا در کلاس شرکت کنید و در صورت ثبت نام به صورت پکیج فقط با تایید استاد و حتی بدون گذراندن امتحان در صورت عدم غیبت در کلاس ها می توانید مجددا در آن کلاس شرکت کنید.
 21. در صورت عدم حضور در جلسه توجیهی موسسه می تواند از ارائه خدمات حتی در صورت ثبت نام خودداری کند