چکیده

بورسیه سیمپسون چیست؟؟ چه کسانی می توانند از آن استفاده کنند؟؟؟

access_time ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۶ اسفند
remove_red_eye 824 بازدید
simpson scholarship

بورسیه Simpson به دانش آموزان با استعداد ACCA که در امتحانات ACCA عالی عمل کرده اند، پاداش می دهد.

صندوق بورسیه تحصیلی که توسط Muriel Simpson FCCA اعطا شده است، با هدف شناسایی تلاش و فداکاری دانشجویان و جشن گرفتن موفقیت آنها با ACCA است.

هر ساله پنج دانشجوی ACCA برای دریافت بورسیه انتخاب می شوند. آنها در امتحانات ACCA نشان داده اند که شایستگی و تمایز کافی دارند.

نحوه بهره مندی دانش آموزان

بورسیه سیمپسون هزینه های اشتراک و امتحانات ACCA را به مدت پنج سال یا تا زمانی که دانش آموزان به عضویت ACCA درآیند - هر کدام زودتر باشد، پوشش می دهد. و سپس، هزینه پذیرش آنها در عضویت ACCA را پوشش می دهد.

به عنوان یک امتیاز اضافی، برندگان بورسیه همچنین مجموعه ای از مطالب آموزشی را از یکی از ارائه دهندگان محتوای مورد تایید ما برای هر آزمون ACCA که در حال حاضر برای آن تحصیل می کنند، دریافت می کنند.

صندوق بورسیه پرداخت می کند:

  • هزینه امتحان *
  • هزینه اشتراک سالانه دانشجویی*
  • هزینه اشتراک سالانه وابسته*
  • هزینه پذیرش عضویت **.

شرایط:

دو حالت وجود دارد که شما باید در آزمون هایf1 تا f3  میانگین نمره 85 را کسب کنید یا دو تا درس از درس های f4  تا f9  را بالای 65 بگیرید تا صلاحیت استفاده از scholarship Simpson را کسب کنید.

سپس باید یک  statement of purpose   بنویسید که در آن بطور خلاصه یک معرفی نامه از خودتون شرح میدید(تا الان چه کارهایی در رابطه با ACCA انجام دادید ،محتوای رزومتون ،کجا تحصیل کرده اید،مدرک تحصیلی تون چیه، چرا باید به شما تعلق بگیره) این پروسه باید حداکثر  1000 کلمه یا دو صفحه باشد.

این بورسیه یک deadline مشخصی دارد که با مراجعه به سایت ACCA در قسمت scholer ship Simpson  قابل مشاهده میباشد.شما باید statement of purpose   خودتون را ارسال کنید .نتیجه آن حداکثر تا 40 روز بعد برای شما ارسال میشود.

Opening date for application:10th April 2023

Closing date for application receipt:23rd June 2023