چکیده

هرآنچه شما در مورد این درس نیاز دارید بدانید

access_time ۱۴۰۰ يکشنبه ۳ بهمن
remove_red_eye 310 بازدید
Paper F3چیست؟

F3  یا The Financial Accounting (FA)  چیست؟
مربوط به تهیه  حساب های مالی است .
موضوعات مورد بررسی همه چیزرا از ورود  دو گانه اولیه گرفته تا  تهیه صورت جریان های نقدی و حساب های نقدی و حساب های تلفیقی اساسی را پوشش دهد
تاکید امتحان F3بسته به مطالعات قبلی و کاری که در محل کار انجام می دهید، ممکن است از قبل از بسیاری از موضوعات اگاه  باشید. با این حال برنامه درسی بسیار بزرگ است و فشار زمانی زیادی در امتحانات وجود دارد - تکمیل تمام سوالات در دو ساعت دشوار است. به‌علاوه، اغلب «ترفندهای» کوچکی در جمله‌بندی سؤال‌ها وجود دارد که (به‌ویژه تحت کمبود زمان) باعث می‌شود حتی اگر از موضوع خاص اگاه هستید، انتخاب پاسخ اشتباه آسان شود.

اگرچه تمام سؤالات بخش A دارای نمرات مساوی هستند، اما همه آنها از دشواری یکسانی برخوردار نیستند. برخی از سوالات را بسیار سریع و آسان خواهید یافت، در حالی که برخی دیگر زمان بیشتری می برد.

 f3  شامل دو بخش است
بخش اول شامل 35 سوال هدف دو نمره است.

بخش دوم شامل 2 سوال چند بخشی با پانزده نمره است.

تاکید ازمون F3 بر چیست؟
بسته به مطالعات قبلی و کاری که در محل کار انجام می دهید، ممکن است از قبل از بسیاری از موضوعات اگاه باشید. با این حال برنامه درسی بسیار سخت است و فشار زمانی زیادی در امتحانات وجود دارد  تکمیل تمام سوالات در دو ساعت دشوار است. علاوه بر این، اغلب ترفندهای کوچکی در جمله بندی سؤالات وجود دارد که به ویژه تحت فشار زمان باعث می شود که انتخاب پاسخ اشتباه آسان باشد.