a

اینستاگرام

تلگرام

20:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-66908673-4

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

انجمن CIMA، تاسیس شده به سال ۱۹۱۹، بزرگترین انجمن حرفه ای حسابداران مدیریت میباشد. این انجمن به افراد و شرکت ها این امکان را میدهد که با بکارگیری قدرت حسابداران مدیریت، در کسب و کار خود به موفقیت برسند. این انجمن در حال حاضر حدود ۲۰۳ هزارعضو و دانشجو در سراسر دنیا در بیش از ۱۷۰ کشور دارد.

CIMA با قدمتی حدود ۹۰ سال نقش برجسته ای در تربیت نیروی متخصص و برجسته در حوزه حسابداری مدیریت را داراست و در حال حاضر در بیش از ۵۰ کشور دارای دفاتر رسمی و همچنین دفاتر آموزشی مورد تایید است.

با مطالعه ی دروس CIMA و قرار گرفتن در مسیر تبدیل شدن به یک عضو CIMA شما به بزرگترین جامعه ی حرفه ای حسابداران مدیریت در دنیا خواهید پیوست. شما قادر خواهید بودید تا از عنوان حسابدار مدیریت خبره بین الملل استفاده کرده و تبدیل به جزئی از یک شبکه ی جهانی شوید.

این عنوان توسط دو جامعه ی حسابداری پیشرو در جهان به وجود آمده است: جامعه حسابداران مدیریت خبره (CIMA) و جامعه ی حسابداران رسمی آمریکا( AICPA). این عنوان در تلاش است تا حسابداری مدیریت را تبدیل به با ارزش ترین حرفه در کسب و کار در سرتاسر جهان نماید.
برنامه اخلاقیات CIMA برنامه ای است که CIMA (و شما) را از دیگر مدارک جدا می کند. تمرین تصمیم گیری مبتنی بر اخلاقیات و بازتاب آن بر توانایی هایتان به عنوان یک اقتصاددان حرفه ای جزئی لاینفک از مطالعات شما در مسیر فارغ التحصیلی از CIMA می باشد.

 

اضافه کردن بخشی تحت عنوان “دانشجوی CIMA هستم” به رزومه تان برای شما مزیت های زیادی را در بازار کار به همراه خواهد داشت؛ چرا که به کارفرمایان نشان خواهد داد که فردی مصمم، سخت کوش، از نظر تجاری آگاه و در رابطه ی با آینده ی خود جدی می باشید. و اگر در حال حاضر مشغول به کار هستید، مدرک CIMA می تواند شانس های شما در پیشرفت به جایگاهی بالاتر در سازمان را افزایش و در بیشتر شدن حقوق دریافتی تان اثرگذار باشد.

 

هم اکنون ثبت نام کنید!

 

موسسه مالی بازرگانی پارسیان PSBF