a

اینستاگرام

تلگرام

20:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-66908673-4

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

مالیات بر ارزش افزوده یا VAT چند سالی است که به لیست مالیات های دریافتی توسط نظام مالیاتی کشور اضافه شده است . مالیات بر ارزش افزوده یا ( VAT ) یک مالیات عام است که بر همه کالاها و خدمات مگر کالاها و خدماتی که معاف از مالیات باشند اعمال میشود . مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی است که از کل مراحل تولید و توزیع کالاها و خدمات دریافت میشود . به بیان ساده مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی است که خریدار هنگام خرید کالا و خدمات به فروشنده می پردازد و فروشنده نیز باید در دوره های زمانی مشخص آن را به دولت و سارمان امور مالیاتی پرداخت نماید .

VAT مانند سایر موارد مالیاتی دیگر بایستی به طور دقیق در اظهارنامه مالیاتی خوداظهاری شود و تا پایان مهلت مقرر شده برای پرداخت آن اقدام گردد و در صورت عدم پرداخت یا اظهار آن در اظهار نامه مالیاتی برای متخلفین هم جرایمی در نظر گرفته شده است از جمله اینکه ۷۵ درصد میزان مالیات ارزش افزوده را باید جریمه پرداخت کنند .

بنابراین خوداظهاری و تهیه اظهارنامه مالیاتی مطابق با قانون مالیاتی سازمان امور مالیاتی بایستی در موعد مقرر انجام گرفته و ارسال گردد.

 

  • دوره کوتاه مدت قوانین و مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مفاهیم، محاسبات و فرایندهای قانونی را به صورت عملی و کاربردی آموزش میدهد.

دوره کوتاه مدت قوانین و مقررات مالیات بر ارزش افزوده
طول دوره 12 ساعت
پیش نیازداشتن مدرک کارشناسی حسابداری یا رشته های مرتبط و حداقل 2 سال سابقه کار
مدرک اعطاییشریک رسمی آموزشی انجمن حسابداران خبره انگلستان ACCA

  • مقررات مالیات بر ارزش افزوده، به زبان انگلیسی نیز، در دروس F6 ، P6 از دوره ی بین المللی ACCA و در دروس F1 از دوره ی بین المللی CIMA پوشش داده میشود. موسسه مالی بازرگانی پارسیان، با استفاده از متدهای آموزشی برگرفته از این دوره های بین المللی (آموزش با رویکرد کاربردی)، دوره ی کوتاه مدت قوانین و مقررات مالیات بر ارزش افزوده را برگزار می نماید.

 

هم اکنون ثبت نام کنید!

 

– موسسه مالی بازرگانی پارسیان PSBF