a

اینستاگرام

تلگرام

20:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-66908673-4

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

آزمون IELTS ) International English Language Testing System ) معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است. این آزمون همه مهارت های انگلیسی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن ) را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده کاربرد روزمره زبان در تحصیل ،کار و زندگی باشد. یکی از ویژگی های بارز این آزمون بخش شفاهی است که به صورت مصاحبه ای رو در رو با ممتحن بین المللی انجام می شود.

دانشجویان دوره های بین المللی ACCA و CIMA برای کسب مدارک آکادمیک که در طی مسیر تحصیل به آنها اعطا میشود، نیاز به ارائه ی مدرک رسمی زبان انگلیسی (از جمله IELTS) دارند.

 

دانشجویان موسسه مالی بازرگانی پارسیان که در آزمون IELTS موفق به کسب نمره دلخواه شده اند:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موسسه مالی بازرگانی پارسیان، مفتخر است در کنار دوره های بین المللی و دوره های عمومی زبان انگلیسی، دوره IELTS را نیز به منظور آماده سازی دانشجویان برای این آزمون در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار کند.

هم اکنون ثبت نام کنید!

– موسسه مالی بازرگانی پارسیان PSBF

50% تخفیف شرکت در دوره های ACCA | CIMA | DipIFR وبژه حسابداران رسمی، اعضای درجه یک خانواده هایشان و کارمندان موسسات حسابرسی عضو جامعه، در پی تفاهم نامه به امضا رسیده بین موسسه مالی بازرگانی پارسیان و جامعه حسابداران رسمی ایران