a

اینستاگرام

تلگرام

20:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-66908673

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

مجموعه صورتهای مالی که توسط شرکتها ارائه میشود، حاکی از وقوع هزاران مبادله و رویداد یا گزارش میلیونها ریال پول است. سوابق و جزئیات این مبادلات و رویدادها در دفاتر روزنامه، کل و معین به تفضیل ثبت شده و سپس طبقه بندی و تلخیص میشوند و عصاره این مبادلات و رویدادها به صورت صورتهای مالی، تهیه و ارائه میشود.

در حال حاضر برای تحقق هدفهای گزارشگری مالی، صورتهای مالی اساسی زیر تهیه و ارائه میشوند:

 

  1. ترازنامه یا صورت وضعیت مالی،که خلاصه وضعیت مالی یک موسسه را در یک تاریخ معین نشان میدهد.
  2.  صورت حساب سود و زیان، که خلاصه نتایج عملیات یک شرکت را در یک دوره مالی نشان میدهد.
  3.  صورت حساب گردش وجوه نقد، که خلاصه تامین منابع مالی یک موسسه و چگونگی استفاده از آن (مصارف) را در فعالیتهای سرمایه گذاری در یک دوره مالی نشان میدهد.
  4. صورتحساب سود و زیان جامع،که خلاصه تغییرات افزایشی یا کاهشی ناشی از درآمدها یا هزینه ها اعم از تحقق یافته و یا تحقق نیافته را طی دوره مالی را نشان دهد.

 

 

  • دوره ی کوتاه مدت تهیه صورت های مالی اساسی، نحوه ی تهیه ی این صورت های مالی با استفاده از داده های حسابداری را پوشش داده و به صورت کاربردی آموزش میدهد.

دوره کوتاه مدت تهیه صورت های مالی اساسی
طول دوره8 ساعت
شهريه250،000 تومان
تاريخ و روز برگزاري14 شهريور | جمعه | 10 الي 14
پیش نیازداشتن مدرک کارشناسی حسابداری یا رشته های مرتبط و حداقل 2 سال سابقه کار
مدرک اعطاییشریک رسمی آموزشی انجمن حسابداران خبره انگلستان ACCA

 

 

  • تهیه صورت های مالی اساسی، به زبان انگلیسی و مطابق استانداردهای بین المللی نیز، در دروس F3 ، F7 ، P2 از دوره ی بین المللی ACCA و در دروس BA3 و F1 و F2 از دوره ی بین المللی CIMA پوشش داده میشود. 

 

ماده ۱) متقاضی از تطبیق شرایط خود با شرایط ورود به دوره اطمینان داشته و از اهداف دوره انتخابی اطلاع کامل دارد.

ماده ۲) ثبت نام دوره ها به صورت اينترنتي تنها با تکمیل فرم به شکل آنلاین قابل قبول است و واریز وجه بدون تکمیل فرم به منزله ثبت نام نخواهد بود

ماده ۳) پرداخت اقساطی دوره تنها بر اساس قوانین و ضوابط موسسه مالی بازرگانی پارسیان امکان‌پذیر خواهد بود.

ماده ۴) دانشجویان تنها مجاز به غیبت، به تعداد ۴ جلسه از جلسات آموزشی دوره های زبان انگلیسی، ۳ جلسه از جلسات آموزشی دوره های بین المللی (ACCA, IFRS, CIMA) و۲۰% از ساعات آموزشی سایر دوره ها هستند، در صورت بیشتر شدن غیبت‌ها از حد مجاز (بدون اطلاع قبلی)، موسسه مختار به جلوگیری از شرکت کردن در ادامه دوره و عدم صدور گواهی پایان دوره است و دانشجویان جهت شرکت در دوره جدید ملزم به پرداخت شهریه خواهند بود.

ماده ۵) دانشجویان دوره های بین المللی تنها در صورتی میتوانند مجددا به صورت رایگان در دوره شرکت نمایند که در تمامی Mock Exam شرکت نمایند و نمره آخرین Mock Exam آنها حداقل ۵۰% باشد، بیشتر از ۳ جلسه غیبت نداشته باشند و در امتحان ACCA مربوطه شرکت کرده باشند.

ماده ۶) عودت وجه نداریم و انصراف از دوره ها پس از واریز وجه تحت هيچ شرايطي مکان پذیر نخواهد بود و پس از آن امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشت.

ماده ۷) عودت وجه نداریم و انصراف از پکیج هاي آموزشی پس از ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود و پس از واريز وجه هیچ مبلغی مستردد نخواهد شد،حتی اگر دانشجو در هیچ جلسه ای از دوره‌ها شرکت نکرده باشد.

ماده ۸) پرداخت های اینترنتی جهت رزرو دانشجویان در دوره ها به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود، حتی اگر دانشجو در هیچ جلسه‌ای از دوره‌ها شرکت نکرده باشد.

ماده ۹) محل برگزاری کلاسهای آموزشی میتواند در داخل یا خارج از محل مرکزی موسسه باشد.

ماده ۱۰) در صورت عدم استفاده از LMS (بانک سوالات) به مدت یک هفته، حساب کاربری شما بسته خواهد شد و فعال سازی حساب کاربری جدید شامل هزینه خواهد بود.

ماده ۱۱) در صورت انجام ندادن HomeWork فقط با پرداخت شهریه امکان شرکت در کلاس های حل تمرین را خواهید داشت.

ماده ۱۲) دوره های ثبت نام شده (هر دوره ای) توسط دانشجو، به هیچ عنوان قابل انتقال به غیر نخواهد بود.

– موسسه مالی بازرگانی پارسیان PSBF