a

اینستاگرام

تلگرام

20:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-66908673

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

شما نیز میتوانید سوالات خود را با ما در میان بگذارید

میتونم نامه ای دریافت کنم که تایید کنه من در ACCA ثبت نام شدم؟

شما بلافاصله پس از اینکه فرم ثبت نامتون رو پر میکنید اعلامیه ای رو از وضعیت دانشجویی خود دریافت میکنید. اگر نامه ی تاییدیه وضعیت تحصیلی میخواهید میبایست با ACCA Connect ارتباط برقرار کنید تا شما را در این امر یاری دهند.

چه مدارکی در مسیر تحصیل ACCA به دانشجو اعطا میشود؟

مدرک دستاورد: به دانشجویانی که در امتحانات F1, F2, F3 هر یک به صورت جداگانه بتوانند ۸۵ درصد و یا بیشتر نمره بگیرند این مدرک اعطا می شود. دیپلم حسابداری و کسب و کار: دانشجویانی که سه پیپر اول رو بگذرونن و بعد از آن مدل مقدماتی حرفه ای گری را کامل نمایند، از این مدرک بهره مند می شوند.( دانشجویانی که کل دوره را معافیت بگیرند، نمیتوانند مدرک مزبور را اخذ نمایند.) دیپلم حرفه ای در حسابداری و کسب و کار: دانشجویانی که سطح P رو با موفقیت پشت سر میگذراند، میتوانند از این مدرک بهره مند شوند.

چه خدماتی به هنگام تحصیل ACCA به من ارائه خواهد شد؟

خدمات مختلفی از طریق MyACCA ارائه میگردد که شامل: پیشرفت شما را به شما نشان داده و امکان ثبت نام در آزمون ها را برای شما فراهم می آورد؛ امکان مشاهده تاریخ امتحانات و نتایج شما پس از شرکت در امتحان را به شما نشان می دهد؛ مدارک مربوطه را میتوانید با مراجعه به داکت خود در هر زمان دانلود نمایید؛ تجربه کاری شما را نگه داشته و به شما قابلیت دسترسی به مدل اخلاقیات حرفه ای را ارائه می نمایید؛ می توانید در این فضا اطلاعات خود را به روز نمایید و پرداخت های خود را به راحتی و در نهایت امنیت انجام دهید؛ امکان دسترسی به محیطی مطالعاتی و عالی را برای شما به ارمغان آورده و وضعیت تحصیلی شما در راستای اخذ مدرک لیسانس آکسفورد بروکس در رشته ی حسابداری کاربردی را به شما نشان می دهد.

چگونه میتوانم مجددا ثبت نام کنم؟

دو روش برای انجام این کار وجود دارد: ۱- سریعترین راه ارتباط با ACCA Connect و انجام پرداخت در زمان مکالمه ی تلفنی می باشد؛ این راه به شما امکان این را می دهد تا باز ثبت نام خود را به صورت آنی انجام دهید. ۲- هم چنین، می توانید کل پروسه را از اول انجام دهید و مجددا همه ی فرم ها و مدارک مربوطه را به ما برسانید. مبلغی که میبایست پرداخت نمایید درست به مانند هزینه ی ثبت نام اولیه خواهد بود و جهت فعالسازی مجدد حساب خود علاوه بر این مبلغ هرگونه پرداخت معوقی هم که داشته باشید را می بایست تسویه نمایید. توجه نمایید که در تمامی مراحل لازم است تا شماره دانشجویی خود را ذکر نمایید.

پایه ای ترین مدرک برای آغاز راه تحصیل ACCA چیست؟

مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک فوق دیپلم. هم چنین فارغ التحصیلان رشته ی حسابداری در هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری میتوانند از معافیت در ۴ امتحان اول برخوردار شوند. علی ای حال بعد از اخذ معافیت جهت شرکت در امتحان پنجم میبایست هزینه ی ۴ پیپر معاف شده را در ابتدا و پیش از ثبت نام آزمون جدید به ACCA پرداخت نمایند.

چه مدارکی را جهت ثبت نام میبایست به ACCA ارائه دهیم؟

1- مدارک معتبر تحصیلی ترجمه شده به صورت رسمی (جهت ترجمه نیازی به مهر وزارت دادگستری نیست) ۲- دانشجویان ترجمه ی رسمی دانشنامه و ریز نمرات به انگلیسی ۳- دانش آموزان فارغ التحصیل شده از هنرستان و یا پیش دانشگاهی ترجمه آخرین مدرک و ریز نمرات به انگلیسی و به صورت رسمی ۴- عکس پاسپورتی در قطع ۳×۴ ۵- پاسپورت (در صورتی که پاسپورت ندارید ترجمه ی رسمی شناسنامه به انگلیسی نیز مورد قبول ACCA می باشد)

چگونه مراحل ثبت نام را پشت سر گذارم؟

با استفاده از راهنمای ثبت نام فارسی مندرج بر روی سایت به راحتی میتوانید مراحل ثبت نام را در آرامش خاطر پشت سر بگذارید.

هزینه ی ثبت نام در ACCA چقدر است؟

جهت ثبت نام می بایست دو پرداخت انجام دهید: الف) هزینه ی ثبت نام اولیه به مبلغ ۷۹ پوند ب) حق عضویت سالانه به مبلغ ۸۵ پوند

هزینه ثبت نام در امتحانات به چه صورت است؟

در صورت ثبت نام در موعد مقرر و به بیان دیگر ثبت نام به هنگام هزینه ی ثبت نام شما برای پیپرهای F2 ،F1 و F3 هر یک به مبلغ ۷۲ پوند و برای سایر پیپرها ۹۷ پوند خواهد بود. هم چنین هزینه ی ثبت نام در پیپرهای پی لول برابر ۱۲۱ پوند می باشد.

هزینه دریافت معافیت چقدر میباشد؟

برای پیپرهای F1 تا F3 به ازای دریافت هر معافیت مبلغ ۷۲ پوند و برای سایر پیپرها تا F9 به ازای هر معافیت مبلغ ۹۷ پوند میبایست پرداخت گردد.

امتحانات ACCA چندبار در سال برگزار میشود؟

به جز امتحانات F1 تا F4 که کامپیوتری می باشد و در هر زمانی از سال برگزار می گردد، باقی امتحانات ۴ بار در سال و در ماه های مارچ، جون، سپتامبر و دسامبر برگزار می گردد. در هر نوبت امتحانی می توانید حداکثر چهار پیپر را امتحان دهید.

چه مدت طول میکشد تا از ACCA فارغ التحصیل شوم؟

برای یک دانشجوی مستعد انگلیسی زبان از پیپر ۱ تا آخرین پیپر نزدیک به ۲ تا ۲٫۵ سال و برای دانشجویانی که زبان اول آنها انگلیسی نمی باشد، این پروسه بسته به پشتکار و تلاش دانشجو بین ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد.

آیا امکان تغییر تاریخ امتحان را بعداز ثبت نام دارم؟

بله، می بایست به طریق زیر عمل نمایید: ۱- وارد صفحه ی MyACCA خود شوید. ۲- به بخش exam entry بروید. ۳- روی بخش View or amend entry کلیک نمایید. میتوانید به این طریق مجددا تاریخ امتحان خود را انتخاب و آن را عوض کنید. توجه نمایید در صورت وجود تفاوت میان وجه پرداختی و وجه جدید جهت تکمیل پروسه ی ثبت نام آزمون، می بایست مابه‌التفاوت را پرداخت نمایید.