a

اینستاگرام

تلگرام

20:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-66908673

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

لیسانس حسابداری و فوق لیسانس حسابداری استراتژیک از دانشگاه Robert Gordon انگلستان

 

 

همکاری پیوسته و نزدیک انجمن CIMA، با دانشگاه Robert Gordon انگلستان، این فرصت را برای دانشجویان CIMA فراهم کرده تا طی مسیر تحصیلی خود، امکان کسب دو مدرک آکادمیک را از این دانشگاه داشته باشند.

  • مدرک لیسانس حسابداری (BSc Accounting)

با توجه به همخوانی دروس ارائه شده در این مدرک با بخشی از محتوای دوره CIMA، دانشجویان میتوانند در انتهای سطح MANAGEMENT LEVEL، برای این مدرک اقدام نمایند.

  • مدرک فوق لیسانس حسابداری استراتژیک (MSc Strategic Accounting)

دانشجویان میتوانند بعد از ورود به سطح STRATEGIC LEVEL و یا بعد از تکمیل تمامی دروس، برای این مدرک اقدام کنند.

هر دوی این مدارک به قبولی در تعدادی ماژول تکمیلی نیاز دارد که دوره ها و آزمون های مربوط به آنها از طریق خود دانشگاه برگزار و ارزیابی میگردد.

دانشگاه Robert Gordon واقع شده در شهر Aberdeen (شناخته شده به عنوان پایتخت نفتی اروپا) به دلیل تربیت فارغ التحصیلانی با دانش حرفه ای در حوزه های مختلف شهرت جهانی داشته و سالهای متوالی به عنوان بهترین دانشگاه مدرن اروپا (به انتخاب Times و Guardian) شناخته شده است.

 


 

لیسانس مدیریت عملکرد پایدار و فوق لیسانس مدیریت استراتژیک کسب و کار از دانشگاه Manchester Metropolitan انگلستان

 

انجمن CIMA با دانشگاه Manchester Metropolitan انگلستان همکاری کرده است تا امکان برخورداری از مدارک آکادمیک این دانشگاه هم زمان با دوره ی CIMA برای دانشجویان فراهم شود.

  • مدرک لیسانس مدیریت عملکرد پایدار (BA (Hons) sustainable performance management)

دانشجویان CIMA میتوانند بعد از قبولی در امتحانات سطح MANAGEMENT LEVEL، برای کسب این مدرک اقدام کنند و با گذراندن دو دوره آنلاین، این مدرک به آنها اعطا خواهد شد.

  • مدرک فوق لیسانس مدیریت استراتژیک کسب و کار (MSc strategic business management)

دانشجویان CIMA میتوانند بعد از تکمیل دوره و پذیرش به عنوان عضو انجمن (CGMA) برای کسب این مدرک اقدام کنند. این دانشگاه پس از گذراندن تعدادی درس و ارزیابی مربوطه (طی مدت یک سال) مدرک فوق را دانشجویان اعطا خواهد کرد.

دانشگاه Manchester Metropolitan، بخشی از یکی از بزرگترین مراکز آموزش عالی در اروپا میباشد. این دانشگاه با بیش از ۳۶۰۰۰ دانشجو در رشته های مختلف تبدیل به یک از محبوب ترین دانشگاه های انگلستان شده و سالانه موفق به تربیت فارغ التحصیلانی با مهارت های فکری و تکنیکی حرفه ای میشود.

هم اکنون ثبت نام کنید!

 

– موسسه مالی بازرگانی پارسیان PSBF