a

اینستاگرام

تلگرام

20:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-66908673-4

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

مدرک لیسانس از دانشگاه Oxford Brookes انگلستان:

 

 

شما این فرصت را دارید که طی مسیر دوره ACCA، از یک مدرک لیسانس از دانشگاه Oxford Brookes برخوردار شوید. همکاری انجمن ACCA با این دانشگاه، باعث شده تا فرصتی فراهم شود که دانشجویان دوره ی ACCA، بدون دو برابر شدن حجم دروس بتوانند یک مدرک حسابداری (BSc (Hons) degree in Applied Accounting) کسب کنند. به این منظور دانشجویان باید:

– قبل از شرکت در آزمون دروس FR و AA و FM یک مدرک زبان انگلیسی (مثل IELTS) به دانشگاه ارائه کنند؛

– دروس دو بخش ابتدایی را با موفقیت پشت سر بگذارند،

– پروژه Research and Analysis را با موفقیت تکمیل و به دانشگاه ارسال نمایند. این پروژه باید به تایید Mentor رسمی دانشگاه Oxford Brookes در ایران (محمد جواد ملک میرزایی) برسد.

 


 

مدرک فوق لیسانس از University of London انگلستان:

 

 

انجمن ACCA انگلستان، این فرصت منحصر به فرد را به دانشجویان و اعضای خود میدهد تا علاوه بر مدرک ACCA، امکان کسب یک مدرک فوق لیسانس حسابداری (MSc in Professional Accountancy) از دانشگاه لندن انگلستان – هفتمین دانشگاه برتر دنیا – نیز داشته باشند. بدین معنا که اعضا، علاوه بر یک مدرک حرفه ای بین المللی، از یک مدرک آکادمیک نیز برخوردار شده و از دیگر افراد حاضر در این حرفه متمایز میشوند.

دانشگاه لندن یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های دنیا با بیش از ۵۰۰۰۰ دانشجو از ۱۸۰ کشور دنیا میباشد که نام فارغ التحصیلان بزرگی مانند نلسون ماندلا یکی از برندگان جایزه نوبل را یدک میکشد. وجود این مدرک روزمه افراد را بسیار برجسته تر میکند.

دو مسیر برای کسب این مدرک وجود دارد:

  1. دانشجویان ACCA، بعد از قبولی در سه درس ابتدایی بخش Professional، با گذراندن سه دوره Strategic Financial Management  و Strategic Financial Project و Strategic Performance Management این مدرک را دریافت خواهند کرد.
  2.  فارغ التحصیلان و اعضای ACCA، میتوانند پس از گذراندن دو دوره Global Issues for the Finance Professional و Strategic Financial Project این مدرک را دریافت کنند.

 

 

با استفاده از این لینک میتوانید با سایر مدارک حرفه ای و آکادمیکی که در مسیر ACCA به شما اعطا میشود، آشنا شوید.

 

هم اکنون ثبت نام کنید!

– موسسه مالی بازرگانی پارسیان PSBF

 

50% تخفیف شرکت در دوره های ACCA | CIMA | DipIFR وبژه حسابداران رسمی، اعضای درجه یک خانواده هایشان و کارمندان موسسات حسابرسی عضو جامعه، در پی تفاهم نامه به امضا رسیده بین موسسه مالی بازرگانی پارسیان و جامعه حسابداران رسمی ایران